“Veinitundjad soovitavad valik 2 – jõid ja kiitsid aina edasi”, DA VINCI FOOD

Tootekood: KORV0203

48 laos

TK
61.00 /tk

Kirjeldus

Kinkekomplekt “Veinitundjad soovitavad valik 2” on maitsekas kingitus, mis toob kokku kolm eriilmelist ja harmoonilist veini.

Stiilses kasevineerist kinkekastis ootavad värske ja kihisev vahuvein Vino Spumante Blanc de Blancs Extra Dry Millesimato “Zimor”, aromaatne ja kerge Riesling 2024 Die Weinmacher ning täidlane ja elegantne Valpolicella DOP “San Pietro” punane vein. See valik sobib suurepäraselt kingituseks nii äripartnerile kui ka sõbrale, kes oskab hinnata veini mitmekesisust ja kvaliteeti.

Oluline info: ettetellimisaeg kuni 5 komplekti: 3 tööpäeva; 6-20 komplekti: 5 tööpäeva; hulgikogused: kokkuleppel müügiosakonnaga.

SmartPostiga saatmine ei ole võimalik.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet ““Veinitundjad soovitavad valik 2 – jõid ja kiitsid aina edasi”, DA VINCI FOOD”